[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Кобзар  
Форум » Правила форуму » Правила спілкування на форумі » Правила спілкування на форумі
Правила спілкування на форумі
ОленкаДата: Вт, 14.05.2013, 17:56 | Повідомлення 1
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Дані правила діють на всій конференції. В окремих розділах і форумах конференції можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими для виконання у будь-якому випадку. 

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтеся від участі в даній конференції.

I. Реєстрація користувачів.
Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
Для реєстрації на форумі користувач повинен надати адресу діючої електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
Вибір імені користувача (nickname) та аватара є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходи щодо припинення використання nickname та аватара, якщо їх використання порушує загальноприйняті моральні та етичні норми, є образливим для інших користувачів форуму або порушує Правила форуму. Заборонена реєстрація nickname, подібних до тих, які вже існують, до такої міри, що це може ввести в оману інших користувачів форуму. 
Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є украй серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.
Якщо ви не проявляєте активності на форумі протягом тривалого часу, ваш обліковий запис може бути видалено.

II. Порядок поведінки на форумі.
Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
Вітається пропаганда здорового образу життя у загальноприйнятому розумінні цього поняття.
Суворо заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами.
Будь-яка реклама, зокрема реклама інтернет-проектів допускається тільки після попереднього узгодження з адміністратором.
Категорично заборонені пропагування та реклама гомосексуалізму, наркоманії, токсикоманії, вживання алкогольних напоїв (у тому числі пива), табакопаління, насилля, порнографії та інших збочень у будь яких проявах та формах.
Ваш підпис на форумі не може бути довшим за 2 рядки. До нього пред'являються ті ж вимоги, що і до повідомлень на форумі.

III. Публікація повідомлень.
Мова форуму - українська. Матеріали створені іноземними мовами подаються на форум у перекладі українською. Застосування іноземних мов допускається як вийняток і не може носити системний характер.
Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відображати зміст проблеми.
Перед створенням нової теми переконаєтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також спробуйте переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлень в різних темах.
Намагайтеся не робити граматичних помилок у повідомленнях – це створить негативне враження про вас. 

IV. Стосунки між користувачами і адміністрацією.
У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом. 
Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму у разі його наявності.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів форуму. При внесенні змін і новацій на форумі адміністратор форуму приймає до відома думки та інтереси користувачів.
 
Форум » Правила форуму » Правила спілкування на форумі » Правила спілкування на форумі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 21
Форма входу
Корисні посилання